Strona główna

 Kontrola w ubojni bydła

     unnamed (7)

 Kontrola w ubojni drobiu

           

 

Permalink do tego artykułu: http://briansoft.home.pl/autoinstalator/wordpress/?page_id=1037&lang=pl

Półtusze Wołowe

Firma ”AL-HAQ-HALAL” współpracuje z najnowocześniejszymi zakładami w Polsce, które zajmują się ubojem bydła. Prowadzimy sprzedaż półtusz wołowych, które na życzenie klienta rozbieramy i pakujemy próżniowo. Codziennie ponad 50 pracowników dba o doskonałą jakość naszych produktów, a nasze dziesięcioletnie doświadczenie gwarantuje Państwu zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom firmy współpracujące zakupiły nowoczesne klatki obrotowe do uboju bydła, które spełniają wszystkie wymogi związane z ubojem rytualnym i dobrostanem zwierząt rzeźnych, co potwierdzają uzyskane Certyfikaty Halal. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !  tel. +48 501297109 ; e-mail: ztebbal.ahqh@gmail.com – ”AL-HAQ-HALAL” funkcjonuje na rynku branży mięsnej Halal od 2013 r.  Przedmiotem działalności firmy jest m. in. obrót świeżym i mrożonym mięsem wołowym, w handlu …

Czytaj więcej

Certyfikacja Halal

Certyfikat Halal ”AL-HAQ-HALAL” potwierdza zgodność z wymaganiami dotyczącymi produkcji, pakowania i przechowywania produktów w kulturze muzułmańskiej, stanowiąc gwarancję, że produkty są wytwarzane zgodnie z normami prawa islamskiego. Halal w prawie muzułmańskim definiuje dozwolone rzeczy i czynności. Zgodnie z tymi wytycznymi produkty nie mogą zawierać alkoholu lub innych niedozwolonych składników, takich jak wieprzowina i krew zwierząt. Ponadto, certyfikowane produkty muszą być przechowywane z dala od produktów, które nie nadają się do konsumpcji przez Muzułmanów.

Czytaj więcej

Karta Zasad Higieny i Jakości Halal

  ”AL-HAQ-HALAL” założył kartę zasad halal, której punkty spełniają podstawowe reguły religijne islamu, prawa polskiego oraz przepisów międzynarodowych. Karta zasad ”AL-HAQ-HALAL” jest tekstem zobowiązań do realizacji oraz procedurą kontroli produktów halal, aby muzułmanie mieli pewność, że konsumowane przez nich produkty są zgodne z zasadami religijnymi, które wyznają. Karta ta zachęca podmioty gospodarcze do realizacji polityki szacunku dla konsumentów muzułmańskich i dobrostanu zwierząt. >> SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA WYMAGAŃ << ZGODNA Z KARTĄ ZASAD HIGIENY I JAKOŚCI HALAL “AL-HAQ-HALAL”

Czytaj więcej

Meat Market 2017

SPOTKANIE DOSTAWCÓW I KUPCÓW MIĘSA I WYROBÓW MIĘSNYCH           -Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn 07 marca 2017 –   MEAT MARKET to najważniejsze wydarzenie w branży handlu mięsem i produktami mięsnymi, w którym brali udział przedstawiciele producentów oraz największych sieci handlowych. Dzięki temu spotkaniu można dotrzeć do polskich i zagranicznych klientów i podpisać wiele korzystnych umów. Firma ”AL-HAQ-HALAL” uczestniczyła w nim z dużym sukcesem przedstawiając zainteresowanym firmom, na czym polega System Jakości Halal.         

Czytaj więcej