Strona główna

 

Permalink do tego artykułu: http://briansoft.home.pl/autoinstalator/wordpress/?page_id=1037&lang=pl

Ubój i Kontrola Halal

Certyfikat Halal ”AL-HAQ-HALAL” potwierdza zgodność z wymaganiami dotyczącymi produkcji, pakowania i przechowywania produktów w kulturze muzułmańskiej, stanowiąc gwarancję, że produkty są wytwarzane zgodnie z normami prawa islamskiego. Halal w prawie muzułmańskim definiuje dozwolone rzeczy i czynności. Zgodnie z tymi wytycznymi produkty nie mogą zawierać alkoholu lub innych niedozwolonych składników, takich jak wieprzowina i krew zwierząt. Ponadto, certyfikowane produkty muszą być przechowywane z dala od produktów, które nie nadają się do konsumpcji przez Muzułmanów.

Czytaj więcej

Specyfikacja Wymagań

”AL-HAQ-HALAL” założył kartę zasad halal, której punkty spełniają podstawowe reguły religijne islamu, prawa polskiego oraz przepisów międzynarodowych. Karta zasad ”AL-HAQ-HALAL” jest tekstem zobowiązań do realizacji oraz procedurą kontroli produktów halal, aby muzułmanie mieli pewność, że konsumowane przez nich produkty są zgodne z zasadami religijnymi, które wyznają. Karta ta zachęca podmioty gospodarcze do realizacji polityki szacunku dla konsumentów muzułmańskich i dobrostanu zwierząt. >> SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA WYMAGAŃ << ZGODNA Z KARTĄ ZASAD HIGIENY I JAKOŚCI HALAL “AL-HAQ-HALAL”

Czytaj więcej

Meat Market 2017

SPOTKANIE DOSTAWCÓW I KUPCÓW MIĘSA I WYROBÓW MIĘSNYCH           -Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn 07 marca 2017 –   MEAT MARKET to najważniejsze wydarzenie w branży handlu mięsem i produktami mięsnymi, w którym brali udział przedstawiciele producentów oraz największych sieci handlowych. Dzięki temu spotkaniu można dotrzeć do polskich i zagranicznych klientów i podpisać wiele korzystnych umów. Firma ”AL-HAQ-HALAL” uczestniczyła w nim z dużym sukcesem przedstawiając zainteresowanym firmom, na czym polega System Jakości Halal.         

Czytaj więcej

Przewaga dzięki Doświadczeniu  

 Firma Usługowo – Handlowa  ”AL-HAQ-HALAL” została założona z myślą pośrednictwa handlowego na wymagającym rynku międzynarodowym jako pomost między przedsiębiorcami. Jej powołaniem jest zapewnienie kontroli w ubojni i w miejscu przetwarzania mięsa oraz certyfikacja produktów przeznaczonych do spożycia przez społeczność muzułmańską. Jej misją jest potwierdzenie Systemu Jakości Halal według wymagań prawa islamskiego poprzez ścisłą i stałą kontrolę na wszystkich etapach produkcji i komercjalizacji.             

Czytaj więcej