Półtusze Wołowe

Firma ”AL-HAQ-HALAL” współpracuje z najnowocześniejszymi zakładami w Polsce, które zajmują się ubojem bydła. Prowadzimy sprzedaż półtusz wołowych, które na życzenie klienta rozbieramy i pakujemy próżniowo.

Codziennie ponad 50 pracowników dba o doskonałą jakość naszych produktów, a nasze dziesięcioletnie doświadczenie gwarantuje Państwu zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom firmy współpracujące zakupiły nowoczesne klatki obrotowe do uboju bydła, które spełniają wszystkie wymogi związane z ubojem rytualnym i dobrostanem zwierząt rzeźnych, co potwierdzają uzyskane Certyfikaty Halal.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !  tel. +48 501297109 ; e-mail: ztebbal.ahqh@gmail.com –

”AL-HAQ-HALAL” funkcjonuje na rynku branży mięsnej Halal od 2013 r.  Przedmiotem działalności firmy jest m. in. obrót świeżym i mrożonym mięsem wołowym, w handlu krajowym i zagranicznym. 

”AL-HAQ-HALAL” utrzymuje współpracę z zakładami ubojowymi i rozbiorowymi, spełniającymi restrykcyjne wymogi weterynaryjne oraz higieniczne, zgodne z systemem HACCP/ IFS/ HALAL, oraz międzynarodowym standardem bezpieczeństwa żywności BRC.

Ścisłe przestrzeganie norm i procedur, pozwala na precyzyjne określenie źródła pochodzenia mięsa oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa i najwyższej jakości w całym procesie produkcyjnym.

Dokładając należytej staranności, ”AL-HAQ-HALAL” zapewnia również przeprowadzenie formalności od momentu zamówienia do dostarczenia towaru, zdejmując z klientów ciężar obsługi dokumentacyjnej.

Głównymi rynkami zbytu są kraje Unii Europejskiej, w tym m.in. Niemcy, Szwecja oraz Dania.

Celem zapewnienia bezpieczeństwa przewozu i terminowości dostaw, ”AL-HAQ-HALAL” utrzymuje współpracę z rzetelnymi firmami, specjalizującymi się w zakresie transportu międzynarodowego.

      Wołowina3       Wołowina2

Ćwierci wołowe

Permalink do tego artykułu: http://briansoft.home.pl/autoinstalator/wordpress/?p=6182&lang=pl